Over je stage Vind jij het leuk om deel uit te maken van een team…
Commercieel medewerker binnendienst
Voor deze baan kom jij ’s ochtends graag je bed uit! Vanuit onze ‘Homebase’ in Waalwijk zorg jij er als dé spin in het web van het salesproces voor dat alles op rolletjes loopt. Zowel voor, tijdens, als na het sluiten van een deal met de klant. Een geweldige functie voor schoolverlater of voor een carrière switch!
EEN DAG IN HET LEVEN VAN…
Start je dag met een lekker “bakske” en check ondertussen je inbox. Je bent natuurlijk benieuwd of je nog een akkoord hebt ontvangen op een van de offertes die je gisteren hebt verstuurd. Yes, het is raak! Samen met je andere collega van de binnendienst stem je de levering af. Voor je het weet hangt er alweer iemand van de buitendienst aan de lijn om samen met jou een mooie presentatie in elkaar te zetten voor een nieuwe klant. Na de lunch stroomt je inbox ineens vol met allerlei vragen: offerte aanvragen, maar soms ook uitdagingen die snel opgepakt moeten worden. No stress; prio’s stellen en door! Je schakelt met veel collega’s tegelijk, die allemaal hetzelfde doel hebben. Aan het einde van elke dag zit je nog steeds vol energie! Lees hier nog uitgebreid wat HDD GROUP allemaal doet.
WEET WAAR JE AAN BEGINT!
Uiteraard weet je dat bewegen goed voor je is. Wat ons betreft, zou iedereen aan fitness moeten doen. Wij, HDD GROUP, helpen fitness professionals in de branche door hoogwaardige concepten en producten aan te bieden op het gebied van (groeps)fitness, indoor cycling, functional training en personal training. Als marktleider en exclusieve distributeur van zeer succesvolle en bekende fitnessmerken in de Benelux, zoals: Les Mills, Funxtion en Studion (BODY BIKE, Escape, TKO), maken wij professionals commercieel succesvol én zorgen wij ervoor dat fitness nóg leuker wordt voor de consument.
DE COLLEGA’S, DE SFEER EN DE MOGELIJKHEDEN
Work hard, play hard! Samen met een hecht team van meer dan 40 gepassioneerde medewerkers bouw je aan een innovatief bedrijf met veel kansen en mogelijkheden. We staan bekend om onze (Brabantse) gezelligheid en toffe personeelsuitstapjes. Er is veel ruimte voor eigen initiatief en zelfontwikkeling. Leren en doorgroeien vinden we belangrijk. In onze omgang naar elkaar zijn we open, informeel, houden we van korte lijntjes en maken we graag mooie herinneringen.
WAT WE JE TE BIEDEN HEBBEN
• Passend salaris (€2.500 – €2.700 op basis van 40 uur)
• Teambonus
• Laptop van de zaak
• 8% vakantiegeld
• Een pensioenregeling
• Gratis fitnessabonnement
• Reiskostenvergoeding (vanaf >10 km woonafstand)
• Een zit-sta bureau op kantoor
• Gedeeltelijk thuiswerken
• Een warm bad: geweldige collega’s!
KOM JIJ ONS TEAM VERSTERKEN?
Hebben wij je al enthousiast gemaakt? Wil jij die éne, nieuw’ collega worden? We hebben een wensenlijstje opgesteld voor wat wij minimaal aan kennis en ervaring nodig hebben.
• Je hebt een MBO 4 diploma
• Je bent 32 tot 40 uur per week beschikbaar
• Je bent commercieel gedreven, energiek en sociaal
• Je werkt graag proactief en zelfstandig
IS DIT JOUW DROOMBAAN?
Sta jij te springen om als onze commercieel medewerker aan de slag te gaan? Stuur jouw motivatiebrief en CV naar Cindy Fleuren (HR Manager) via vacatures@hddgroup.com. Wij nodigen de meest overtuigende sollicitanten uit voor een kennismakingsgesprek. Je ontvangt altijd bericht.
Voor meer informatie over deze vacature kun je contact opnemen met Bart van Pruissen (Business Manager) via +31 (0)416 33 43 15